Phone Speaker MagSafe
Den perfekte følgesvennen for alle eventyrene dine er denne fantastiske MagSafe-høyttaleren! Denne lille høyttaleren er ikke bare superkul, den er også utrolig hendig å ta med seg overalt. Med sin innebygde MagSafe-funksjon festes den godt med en magnet på baksiden av din nyere smarttelefon. Som en bestevenn som aldri skuffer deg! Men det er ikke alt! Du kan enkelt bruke høyttaleren som et mobilt stativ, slik at du kan nyte favorittfilmene eller -videoene dine med virkelig god lyd. Til tross for den kompakte størrelsen leverer høyttaleren en fantastisk og rik lyd som vil overraske deg - perfekt for reiser, piknik eller bare for å friske opp atmosfæren uansett hvor du er.
| Antall | 100 | 250 | 500 |
|---|---|---|---|
| Pris/stk | 190,00 | 177,00 | 168,00 |
Total pris
| Materiale | ABS |
| Vekt | 117g |
| Størrelse | 59,5x38,5mm |
| Effekt | 600mAh |
| Trykkeflate | 25x9mm |
| Trykkmetoder | Silk |
| Emballasje | 100st |
| Sertifikat | CE, Rohs, EMC |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
C TWO har alt innen elektronikk og kjennetegnes av service, innovasjon, design og kvalitet
Se alle produkter fraC TWO
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
