Square Speaker
Stilig firkantet høyttaler som kombinerer kraftig lyd med moderne design, og som raskt vil bli en favoritt både hjemme og på farten. Høyttalerens størrelse er perfekt å ta med seg på eventyr og turer. Til tross for den lille størrelsen tilbyr denne høyttaleren en kraftig og god lyd. Med en logo trykt i fullfarge over hele grillen på forsiden, blir høyttaleren et eksepsjonelt reklameprodukt. Høyttaleren har et innebygd 500mAh batteri som gir deg flere timer med god musikk. Høyttaleren er tilgjengelig i enten hvit eller svart, og fullfargetrykk er inkludert i prisen.
| Antall | 100 | 250 | 500 |
|---|---|---|---|
| Pris/stk | 239,00 | 228,00 | 213,00 |
Total pris
| Materiale | PC, ABS |
| Vekt | 235g |
| Størrelse | 81x81x36mm |
| Effekt | Högtalare: 5W Batteri 500mAh |
| Trykkeflate | 64x64mm |
| Trykkmetoder | Fullfärgstryck |
| Emballasje | 100st |
| Sertifikat | CE, Rohs, EMC |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
C TWO har alt innen elektronikk og kjennetegnes av service, innovasjon, design og kvalitet
Se alle produkter fraC TWO
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
