2in1 3A PD cable 1m
Art.nr. 14282
Minste antall: 100 stk
Hurtig PD-ladekabel med Type C og Lightning. Laget av slitesterkt tekstil som ikke bare er slitesterkt, men også har et stilig design. Kabelen gir hurtiglading med en kraftig strøm på 3A med PD-ladehastighet. Et godt valg for rask og pålitelig lading, mens tekstilet beskytter mot floker og slitasje. Kabelen kan overføre data via alle kontakter.
Merking
| Antall | 100 | 250 | 500 |
|---|---|---|---|
| Pris/stk | 96,50 | 87,50 | 84,00 |
Farge
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Materiale | Textil/aluminium |
| Vekt | 29g |
| Størrelse | 1000mm |
| Effekt | 20V/3A /60W PD |
| Trykkeflate | 12x5mm |
| Trykkmetoder | Gravyr |
| Emballasje | 100st |
| Sertifikat | CE, Rohs, EMC |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
C TWO har alt innen elektronikk og kjennetegnes av service, innovasjon, design og kvalitet
Se alle produkter fraC TWO
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
