DuPont? Tyvek® Card Holder Magnet
Mobillommebok i DuPont? Tyvek®-materiale med magnet gjør den både stilig og funksjonell, slik at du alltid har kortene dine for hånden. Lommeboken er laget av DuPont? Tyvek®, som er 100 % resirkulerbart. Med de innebygde sterke magnetene er den enkel å feste på baksiden av telefonen. Unngå merker etter lim og lim på telefonen, og bruk dette produktet ved hjelp av magnetene i stedet. Lommebokens mørkeblå farge gjør den egnet for alle brukere. Laget av ekte DuPont? Tyvek®-materiale (leverandørsertifisert)
| Antall | 100 | 250 | 500 |
|---|---|---|---|
| Pris/stk | 142,00 | 130,00 | 120,00 |
Total pris
| Materiale | DuPont papper |
| Vekt | 32g |
| Størrelse | 95x65x10mm |
| Trykkeflate | 40x60mm |
| Trykkmetoder | UV tryck |
| Emballasje | 50st |
| Sertifikat | Reach |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
C TWO har alt innen elektronikk og kjennetegnes av service, innovasjon, design og kvalitet
Se alle produkter fraC TWO
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
