RFID Magnetic Wallet
En smart mobillommebok med innebygd RFID-beskyttelse for deg som vil samle de viktigste tingene på ett sted. Plass til to kort og førerkort, samt litt kontanter - perfekt for hverdagen når du vil reise lett. Stativfunksjonen gjør den praktisk når du sitter og tar en kaffe, spiser lunsj eller strømmer noe håndfritt. Lommeboken er MagSafe-kompatibel og festes sikkert til iPhone 12 og nyere. Med den medfølgende magnetringen fungerer den også på telefoner uten MagSafe, som Samsung og andre Android-telefoner. En enkel alt-i-ett-løsning som gjør telefonen din enda smartere.
| Antall | 200 | 250 | 500 |
|---|---|---|---|
| Pris/stk | 193,00 | 180,00 | 159,00 |
Total pris
| Materiale | PU läder+ magnet |
| Vekt | 48g |
| Størrelse | 95x64x90mm |
| Trykkeflate | 70x40mm |
| Trykkmetoder | Prägling |
| Emballasje | 200 st |
| Sertifikat | Reach |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
C TWO har alt innen elektronikk og kjennetegnes av service, innovasjon, design og kvalitet
Se alle produkter fraC TWO
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
