Mousepad ECO Recycled tires
Art.nr. 16610
Minste antall: 100 stk
ECO-pad musematte laget i Tyskland, hvor undersiden er laget av 100 % resirkulerte bildekk fra Tyskland. Overflate: 0,3 mm miljøvennlig steinpapir som bare krever en brøkdel av energien og vannet å produsere. 1 tonn steinpapir = 474 kg CO2, og sammenlignet med vanlig papir, hvor det er ca. 1431 kg CO2 for 1 tonn vanlig papir.
Merking
| Antall | 100 | 250 | 500 |
|---|---|---|---|
| Pris/stk | 180,00 | 119,00 | 96,50 |
Farge
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Materiale | Återvunna däck och stenpapper |
| Vekt | 120g |
| Størrelse | 240x200x2mm |
| Trykkeflate | 240x200mm |
| Trykkmetoder | Fullfärgstryck |
| Emballasje | 100 st |
| Sertifikat | Reach |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
C TWO har alt innen elektronikk og kjennetegnes av service, innovasjon, design og kvalitet
Se alle produkter fraC TWO
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
