Mousepad ECO Stone paper
Art.nr. 16230
Minste antall: 100 stk
Den miljøvennlige musematten er laget av bærekraftig steinpapir. Mens noen andre papirprodukter krever store mengder energi og vann å produsere, krever steinpapir bare en brøkdel av disse ressursene. Ved å bruke denne musematten bidrar du til å redusere miljøpåvirkningen. Samtidig som du har et produkt av god kvalitet, er steinpapirmusematten et godt valg for både deg og miljøet.
Merking
| Antall | 100 | 250 | 500 |
|---|---|---|---|
| Pris/stk | 108,00 | 78,50 | 64,00 |
Farge
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Materiale | Stone paper / craft paper |
| Vekt | 10g |
| Størrelse | Rektangulär: 240x200mm (tjocklek 0,5mm) |
| Trykkeflate | 240x200mm |
| Trykkmetoder | Fullfärgstryck |
| Emballasje | 100st |
| Sertifikat | Reach |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
C TWO har alt innen elektronikk og kjennetegnes av service, innovasjon, design og kvalitet
Se alle produkter fraC TWO
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
