PD Hub Type C
Art.nr. 17015
Minste antall: 50 stk
Denne USB-huben er designet for å kobles til en Type C-port. Den har både en Type C- og en USB A-utgang, noe som gir deg muligheten til å koble to enheter til huben samtidig. Det er en praktisk løsning for å utvide tilkoblingsmulighetene dine og administrere to enheter samtidig. En smart og enkel løsning når du går tom for stikkontakter på datamaskinen.
Merking
| Antall | 50 | 100 | 250 | 500 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 164,00 | 146,00 | 139,00 | 120,00 |
Farge
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Materiale | Aluminium |
| Vekt | 70g |
| Størrelse | 97x30x9mm, Kabel 115mm |
| Effekt | USB 2.0 480Mbps, USB 3.0 5Gbps. Max 60W PD |
| Trykkeflate | 80x25mm |
| Trykkmetoder | Gravyr |
| Emballasje | 50st |
| Sertifikat | CE, Rohs, EMC |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
C TWO har alt innen elektronikk og kjennetegnes av service, innovasjon, design og kvalitet
Se alle produkter fraC TWO
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
