Detroit USB
Art.nr. 11400
Minste antall: 50 stk
Stilig, smidig og litt mindre USB-minnepinne med 3.0-hastighet. På den ene siden er det en USB-A-kontakt og på den andre siden en moderne Type-C-kontakt. Med en myk vrifunksjon kan du enkelt velge hvilken kontakt du vil bruke. USB-minnepinnen er tilgjengelig i enten 16 GB eller 32 GB, og logoen kan både graveres og trykkes på minnepinnen.
Merking
| Antall | 50 | 100 | 250 | 500 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 177,00 | 159,00 | 157,00 | 153,00 |
Farge
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Materiale | Metall |
| Vekt | 10g |
| Effekt | 16GB-32GB |
| Trykkeflate | 12x10mm |
| Trykkmetoder | Gravyr/Silk |
| Emballasje | 50 st |
| Versjon | USB 3.0 |
| Sertifikat | CE, Rohs, EMC |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
C TWO har alt innen elektronikk og kjennetegnes av service, innovasjon, design og kvalitet
Se alle produkter fraC TWO
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
