Webcam Cover Security Set
Det ultimate webkamera-dekselsettet. Beskytt deg mot nysgjerrige øyne gjennom kamerahullet på den bærbare datamaskinen/mobiltelefonen/TV-en osv. Webkamera-dekselsettet består av tre forskjellige webkamera-deksler. De er supertynne (1 mm tykke) deksler som festes med dobbeltsidig teip på toppen av linsen på den bærbare datamaskinen/iPad-en eller mobiltelefonen. Åpnes og lukkes jevnt og kan festes permanent til produktene dine, uten å fjernes. Et universalprodukt som passer til de fleste produkter på markedet med innebygde kameraer. Dekselet leveres montert på et standardkort. Tilpasset design på kort er mulig mot et tillegg i prisen fra 500 stk.
| Antall | 250 | 500 |
|---|---|---|
| Pris/stk | 76,50 | 40,00 |
Total pris
| Materiale | ABS |
| Vekt | 3g /pcs |
| Størrelse | 39x16x1mm, 18×9x1mm, 15x9x1mm |
| Trykkeflate | 30×10mm, 18x19mm, 15x9mm |
| Trykkmetoder | Screen, fullfärg |
| Emballasje | 250 st |
| Øvrig informasjon | Levereras i ett fint papperskort |
| Sertifikat | CE |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
C TWO har alt innen elektronikk og kjennetegnes av service, innovasjon, design og kvalitet
Se alle produkter fraC TWO
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
