MultibottleFlexThermo
Både en termos og en drikkeflaske er kombinert 2-i-1. Flasken er delbar, slik at du enten kan bruke den som drikkeflaske eller som termos. Når den brukes som termos, kan du bruke den øvre delen som en kopp å drikke av. Flasken er lekkasjesikker, laget med doble vegger og vakuumisolert for å holde på varmen eller kulden. Flasken er delvis resirkulert av rustfritt stål. Lett å skylle mellom bruk, håndvask anbefales for denne drikkeflasken. Produktet er laget av 30 % resirkulert rustfritt stål.
| Antall | 50 | 100 | 250 | 500 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 382,00 | 357,00 | 331,00 | 322,00 |
Total pris
| Materiale | 30% återvunnet rostfritt stål, Silikon |
| Vekt | 477g |
| Størrelse | 73x73x260mm |
| Trykkeflate | 48x40mm |
| Trykkmetoder | Gravyr |
| Emballasje | 50st |
| Sertifikat | Rohs,Emc |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
C TWO har alt innen elektronikk og kjennetegnes av service, innovasjon, design og kvalitet
Se alle produkter fraC TWO
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
