Thermos mug CremaOfficinaNero
Termokrus i matt svart farge. Termokruset rommer 300 ml og er laget med dobbel vegg og er vakuumisolert, noe som betyr at det holder varmen inne i koppen og ikke avgir varmen. Termokruset er pulverlakkert og er lekkasjesikkert. Både kruset og lokket kan vaskes i oppvaskmaskinen mellom bruk. Perfekt krus å ha i bilen, på farten eller hvorfor ikke på kontoret. 3D-print / Brail-print fra 100 stk (LFBG-kompatibel betyr at alle tester er utført for å sikre at produktet ikke inneholder noen giftige stoffer som er skadelige. Verken i kontakt med menneskekroppen eller i kontakt med mat). Produktet er laget av 60 % resirkulert rustfritt stål.
| Antall | 50 | 100 | 250 | 500 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 200,00 | 182,00 | 173,00 | 164,00 |
Total pris
| Materiale | 60% återvunnet rostfritt stål, ABS |
| Vekt | 216g |
| Størrelse | 147x75mm |
| Trykkeflate | 48x30mm |
| Trykkmetoder | Gravyr, 3D tryck från 100st |
| Emballasje | 50st |
| Sertifikat | Rohs,Emc |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
C TWO har alt innen elektronikk og kjennetegnes av service, innovasjon, design og kvalitet
Se alle produkter fraC TWO
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
