Black Line Pro Charge Power LED Lamp
Art.nr. 6331-00.001
Minste antall: 50 stk
Den imponerende oppladbare lommelykten har en lysstyrke på 650 lumen og en batterikapasitet på 1200 mAh. Den er utstyrt med 5 forskjellige effektnivåer (100 %, 70 % og 50 %), samt både blinkende lys og SOS-lysfunksjoner, noe som gjør den til en pålitelig lommelykt selv i nødsituasjoner. Enten du er ute på eventyr eller trenger en pålitelig lyskilde under strømbrudd, er denne lommelykten et flott verktøy som holder deg trygg og synlig i mørket.
Merking
| Antall | 50 | 100 | 250 | 500 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 275,00 | 251,00 | 233,00 | 224,00 |
Farge
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Materiale | Aluminium |
| Vekt | 182g |
| Størrelse | 160x38x38mm |
| Trykkeflate | 45x10mm |
| Trykkmetoder | Lasergravyr |
| Emballasje | 50st |
| Sertifikat | Rohs, EMC |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
C TWO har alt innen elektronikk og kjennetegnes av service, innovasjon, design og kvalitet
Se alle produkter fraC TWO
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
