6in1 Lanyard Cable
En smart og funksjonell 6-i-1-ladekabel som kan brukes på mange forskjellige måter. Med overfylt digitaltrykk kan reimen trykkes i alle farger både på innsiden og utsiden, slik at du kan designe reimen slik du ønsker. Det er også mulig å trykke på plasthetten for å gjøre den enda mer personlig for bedriften din. Ladekabelen har også en praktisk karabinkrok hvor du kan feste for eksempel et navneskilt, messekort eller hvorfor ikke visittkortet ditt. Enten du skal på messe eller reise, har du alltid ladekabelen rundt halsen. Denne kabelen kan overføre data. USB og Type C. Micro, Lightning og Type C
| Antall | 100 | 250 | 500 |
|---|---|---|---|
| Pris/stk | 87,50 | 80,00 | 75,00 |
Total pris
| Materiale | Textil+ABS |
| Vekt | 34g |
| Størrelse | 950x20,3mm |
| Effekt | 20V/3A/60W |
| Trykkeflate | 840x12mm |
| Trykkmetoder | Transfer |
| Emballasje | 100st |
| Sertifikat | CE, Rohs, EMC |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
C TWO har alt innen elektronikk og kjennetegnes av service, innovasjon, design og kvalitet
Se alle produkter fraC TWO
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
