3in1 Magnetic Cable
Hold deg ladet til enhver tid med vår praktiske 3-i-1-ladekabel med magnetlås og nøkkelring! Den perfekte størrelsen betyr at du enkelt kan feste den til nøkkelringen din, slik at den alltid er lett tilgjengelig. Kabelen har en Type-C-kontakt på den ene siden og både Type-C- og Lightning-kontakter på den andre, noe som gjør den ideell for alle enhetene dine. Den er laget av slitesterkt tekstil og nylon, med kontakter laget av slitesterk ABS-plast. Med denne kabelen trenger du ikke lete etter en lader og kan nyte friheten ved å alltid være klar. Skaff deg din 3-i-1-ladekabel i dag - perfekt for en aktiv livsstil! Denne kabelen kan overføre data.
| Antall | 100 | 250 | 500 |
|---|---|---|---|
| Pris/stk | 75,00 | 64,00 | 60,00 |
Total pris
| Materiale | ABS, Nylon, Textil |
| Vekt | 18g |
| Størrelse | 160mm |
| Effekt | 20V/3A/60W |
| Trykkeflate | 30x8mm, 26x11mm |
| Trykkmetoder | Silk |
| Emballasje | 100st |
| Sertifikat | CE, Rohs |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
C TWO har alt innen elektronikk og kjennetegnes av service, innovasjon, design og kvalitet
Se alle produkter fraC TWO
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
