PD 35W Fast Charging Wall adapter
PD-adapter med en effekt på over 35 W. USB-C PD-lading er en hurtigladefunksjon med GaN-funksjon som lader iPaden eller smarttelefonen din ekstremt raskt. På 30 minutter kan du lade mobilen din til mer enn 50 % når den er koblet til en USB-C til Type C eller til Lightning-kontakten. Adapterens 2 stikkontakter gjør det mulig å lade to telefoner samtidig. I tillegg til å være ekstremt rask, har adapteren også en perfekt størrelse å ta med seg når du er på farten. Kontakten er TÜV/GS-godkjent, noe som garanterer at markedets strengeste sikkerhetskrav er etablert. Et trygt produkt som er godkjent i hele EU.
| Antall | 100 | 250 | 500 |
|---|---|---|---|
| Pris/stk | 175,00 | 168,00 | 159,00 |
Total pris
| Materiale | Återvunnen plast |
| Vekt | 98g |
| Størrelse | 74x36x36mm |
| Effekt | Output: 5V 1,75A max 35W |
| Trykkeflate | 22x30mm |
| Trykkmetoder | Silk |
| Emballasje | 100st |
| Sertifikat | CE, Rohs, EMC, TUV |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
C TWO har alt innen elektronikk og kjennetegnes av service, innovasjon, design og kvalitet
Se alle produkter fraC TWO
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
