GenerationRefill Recycled
Mer luksuriøs drikkeflaske som holder drikken din kald i opptil 10 timer og den varme drikken din varm i opptil 8 timer. Drikkeflasken rommer 600 ml av favorittdrikken din, noe som er perfekt når du skal på eventyr. Flasken er lekkasjesikker, og du risikerer ikke at drikke går til spille. Utsiden er pulverlakkert og enkel å skylle av. Laget av FSC-godkjent akasietre, og utsiden er laget av resirkulert rustfritt stål. Drikkeflasken er ikke bare god til å holde drikken din varm eller kald, men er også miljøvennlig. Produktet er laget av 30 % resirkulert rustfritt stål.
| Antall | 50 | 100 | 250 | 500 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 240,00 | 220,00 | 204,00 | 195,00 |
Total pris
| Materiale | 30% återvunnet rostfritt stål,Trä |
| Vekt | 332g |
| Størrelse | 75x75x310mm |
| Trykkeflate | 30x40mm |
| Trykkmetoder | Screen |
| Emballasje | 50st |
| Sertifikat | Rohs,Emc |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
C TWO har alt innen elektronikk og kjennetegnes av service, innovasjon, design og kvalitet
Se alle produkter fraC TWO
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
